تاريخ به روز رساني: 1396/2/21     

   اعلام وضعیت راه های امروز استان

   اخبار مهم

   ورود اعضاء

نام کاربری
کلمه عبور
 
  کاربر جديد
 کلمه عبورم را فراموش کرده ام
 
اولين فرمانده يگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن در زنجان منصوب شد

10 مهر 1395 10:0
در مراسمي با حضور فرمانده يگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن، رييس پليس پيشگيري استان زنجان ، مديركل راه و شهرسازي استان زنجان وتني چند از مديران استان ، سرهنگ رضا اصانلو به عنوان اولين فرمانده يگان حفاظت از اراضي در زنجان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه شهرسازي استان زنجان، در اين مراسم كه  امروزشنبه 10/7/95 راس ساعت 9 صبح  در محل سالن جلسات اداره كل راه و شهرسازي برگزار شد، مديركل راه و شهرسازي استان زنجان گفت: ادارات كل راه و شهرسازي به نمايندگي از دولت متولي حفاظت ونگهداري املاك دولتي در داخل محدوده شهرها و در حريم شهرها هستند و در راستاي حراست از اين اراضي بايد از تصرفات و استفاده غيرقانوني جلوگيري نمائيم.

وثوقي ادامه داد: باتوجه به فرمايشات مقام معظم رهبري و تاكيد وزير راه و شهرسازي و وسعت اراضي در سطح كشور و بعضاً تصرفات غيرقانوني، ضمن هماهنگي با فرماندهي نيروي انتظامي از سال گذشته مقرر شد كه يگان حفاظت از اراضي تشكيل شود.

مدير كل راه وشهرسازي استان زنجان افزود: اميدواريم اين يگان در بحث پيشگيري و رفع تصرف و حراست از اراضي دولتي موفق باشند.

در ادامه مراسم سرهنگ طلوعي رييس پليس پيشگيري استان زنجان  مباحثي درمورد انجام وظايف پليس پيشگري بيان نمودند و آرزوي موفقيت براي سرهنگ اصانلو داشتند.

در ادامه سرهنگ عباس‌نژاد فرمانده يگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن عنوان كرد: يگان حفاظت كار حفاظت از املاك و اراضي برقراري نظم و امنيت در ساختمان‌ها و تأسيسات در تملك سازمان ملي زمين و مسكن را بعهده دارد.

عباس‌نژاد ادامه داد: به استناد قانون برنامه توسعه اقتصادي و دستورالعمل تشكيل يگان مصوب مقام معظم رهبري و پيگيري‌هاي شخصي وزير راه و شهرسازي يگان حفاظت از اراضي در شهريور ماه سال گذشته تشكيل شده و استان زنجان بيست و هفتمين استاني است كه امروز با معرفي فرمانده آن رسماً آغاز به كار مي‌كند.

وي با اشاره به اينكه اولويت ما پيشگيري است اعلام كرد: از همه امكانات استفاده خواهيم كرد تا مقتدرانه از اراضي ملي حفاظت كنيم.

عباس‌نژاد گفت: در بحث چگونگي حفاظت از اراضي طرح جامع حفاظت در دست تهيه است كه با تهيه آن سيستم جامع هوشمند آماده خواهد شد و با اين سيستم مي‌توانيم چگونگي حفاظت از اراضي را در سطح كشور رصد كنيم.

در پايان مراسم حكم سرهنگ رضا اصانلو به عنوان فرمانده يگان حفاظت از اراضي استان زنجان توسط سرهنگ آمري قرائت و توسط فرمانده يگان حفاظت سازمان ملي زمين و مسكن و  مديركل به ايشان تنفيذ شد.
 


چاپ | ارسال به دیگران
 معرفي اداره راه و شهرسازی
 مصوبات کمسیون ماده 5 شهر زنجان
 مديريت فني و اجرايي
 مديريت شهرسازي و معماري
 مديريت ساخت و توسعه راه ها
 مدیریت مسکن و ساختمان
 مديريت املاك و حقوقي
 اداره مديريت بحران و پدافند غير عامل
 اداره عمران و بهسازي شهري
 حقوق شهروندی
 فرآيندهاي انجام كار در اداره كل
 فرم ها
 اخبار
 لیست پیشخوان دولت
 ستاد اقامه نماز اداره کل
 عفاف و حجاب
 پايگاه مقاومت بسيج اداره كل
 برقراري ارتباط
 عملكرد دبيرخانه كمسيون ماده 5
 

   نظر سنجي

به نظرشما تاثير رعايت علائم ايمني دركاهش تصادفات چه قدرمي باشد؟
ZanjanRah.ir (c) 2007-2008.    Email: info@ZanjanRah.ir