تاريخ به روز رساني: 1396/1/29     

   اعلام وضعیت راه های امروز استان

   اخبار مهم

   ورود اعضاء

نام کاربری
کلمه عبور
 
  کاربر جديد
 کلمه عبورم را فراموش کرده ام
 
مراسم نكوداشت روز زن در اداره كل راه و شهرسازي استان زنجان.

26 اسفند 1395 0:0
به مناسبت ميلاد با سعادت حضرت زهرا (س) وگراميداشت مقام زن و روز مادر، مراسمي با حضور مدير كل و مدير توسعه منابع در محل سالن كنفرانس اين اداره كل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان زنجان در اين مراسم ، كليم اله وثوقي ضمن گراميداشت اين روز و با اشاره به مقام والا و ارزشمند زن در جامعه گفت : زنان از مهمترين و حساس ترين اقشار جامعه هستند كه هم در دنياي متحجر ديروز و هم در دنياي متمدن و پيشرفته امروز مورد جفا قرار گرفته اند.

وي افزود: در دنياي ديروز به زن به عنوان انسان درجه دو نگاه مي شد و در دنياي پر تشعشع و مدرن امروز با نام مقدس آزادي به زنان جفا مي شود. 

وي خاطر نشان ساخت : دين مبين اسلام با نگاه واقع بينانه و انساني به زن، مشكل ورود و ظهور زنان در عرصه هاي مختلف جامعه را حل كرده است.

مديركل راه و شهر سازي استان زنجان با تأكيد براينكه يكي از اصلي ترين وظايف زنان هنر مادر بودن است اظهار داشت: تربيت فرزند يكي از سنگين ترين و حساس ترين وظايفي است كه بايد مورد توجه خاص بانوان جامعه اسلامي قرار گيرد و اين امر را در اولويت كارهاي خود قرار دهند.

همچنين تآكيد كرد: درهر جا كه زنان دلاور مسلمان با تكيه به اسلام و با ايمان در جامعه حضور يافته اند و از پتانسيل كارشناسانه آنان استفاده شده  از عاملان موفقيت هاي بزرگ بوده اند.

در ادامه همچنين با تقدير از عملكرد تك تك پرسنل اداره كل راه و شهرسازي استان زنجان در ارائه خدمات و همچنين كسب رتبه هاي برتر در زمينه هاي مختلف در استان گفت : دلسوزي و همدلي در يك مجموعه از فاكتور هاي مهم موفقيت و ارائه خدمت به مردم است.

وثوقي در پايان سخنان خود همكاران را به اتحاد وهمدلي در ارائه خدمت بي منت به مردم دعوت كرد و خاطر نشان ساخت : در سايه آرامش وكنار گذاشتن اختلافات و جنجال است كه گره كارها باز شده و هم افزايي نيروي كار اتفاق مي افتد.         

 

 


چاپ | ارسال به دیگران
 معرفي اداره راه و شهرسازی
 مصوبات کمسیون ماده 5 شهر زنجان
 مديريت فني و اجرايي
 مديريت شهرسازي و معماري
 مديريت ساخت و توسعه راه ها
 مدیریت مسکن و ساختمان
 مديريت املاك و حقوقي
 اداره مديريت بحران و پدافند غير عامل
 اداره عمران و بهسازي شهري
 حقوق شهروندی
 فرآيندهاي انجام كار در اداره كل
 فرم ها
 اخبار
 لیست پیشخوان دولت
 ستاد اقامه نماز اداره کل
 عفاف و حجاب
 پايگاه مقاومت بسيج اداره كل
 برقراري ارتباط
 عملكرد دبيرخانه كمسيون ماده 5
 

   نظر سنجي

به نظرشما تاثير رعايت علائم ايمني دركاهش تصادفات چه قدرمي باشد؟
ZanjanRah.ir (c) 2007-2008.    Email: info@ZanjanRah.ir