تاريخ به روز رساني: 1396/1/29     

   اعلام وضعیت راه های امروز استان

   اخبار مهم

   ورود اعضاء

نام کاربری
کلمه عبور
 
  کاربر جديد
 کلمه عبورم را فراموش کرده ام
 
بازدید از پروژه های راهسازي شهرستان سلطانيه در اولين سفرشهرستاني استاندار و نماينده مجلس

19 فروردين 1396 0:0
استاندار زنجان و نماينده شهرستان هاي ابهر ، خرمدره و سلطانيه از اجرای عملیات قطعات چهار بانده كردن جاده ترانزيت زنجان – ابهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان ، مهندس درويش اميري استاندار زنجان  پس از بازدید از پروژه ی چهاربانده ترانزيت زنجان ابهر ، پل روگذر راه آهن تقاطع قربلاغ و تعريض، بهسازي و احداث باند دوم محور سلطانيه تاكستان به همراه محمد عزيزي نماينده شهرستان هاي ابهر ، خرمدره و سلطانيه در مجلس شوراي اسلامي ،وثوقي  مديركل راه و شهر سازي استان ، فرماندار سلطانيه و ديگر مسئولين استاني در قطعه يك توقف نمود.

استاندار زنجان با تاکید بر لزوم سرعت دادن به پروژه‌های راه ادامه داد: امید است تا این پروژه‌ هرچه سریع‌تر پایان یابد تا از وضعیت حادثه خیزی خارج شود.

كليم اله وثوقي در اين فرصت نسبت به ارائه گزارش از اين پروژه ها پرداخت . وي طول قطعه اول محور سلطانيه تاكستان را 100+22 كيلومتراعلام كرد كه در اواخر سال 95 پيمان سپاري شده واز پيشرفت فيزيكي 10درصدي برخوردار ميباشد. اعتبار مور نياز جهت اتمام را 440ميليارد ريال گفت. مديركل راه و شهر سازي طول محور كبودر آهنگ قيدار را 32كيلومترومبلغ قرارداد را 568 ميليارد ريال اعلام و مطالبات پيمانكار از اين پروژه را 90 ميليارد ريال اعلام وگفت. اعتبارمورد نياز جهت اتمام 770 ميليارد ريال مي باشد . وثوقي پيشرفت فيزيكي پروژه را 25 درصد اعلام كرد. مديركل راه و شهر سازي در ادامه، طول پروژه احداث روگذر و مسير دسترسي راه آهن قربلاغ را 4كيلومتر با پيشرفت 45 درصد و اعتبار مور د نياز جهت اتمام اين پروژه را 60 ميليارد ريال اظهار داشت وي  تصریح کرد : تا کنون علی رقم کمبود اعتبارات ، همه قطعات ، در حال اجرا بود .وبا استفاده از توان پیمانکار در حالت عملیاتی می باشند.

وثوقي تاکید کردد در صورت تخصیص و تامین به موقع اعتبار،در شش ماهه اول سال آتی تعداي از قطعات تا سرراهي سلطانيه تکمیل خواهد شد.

در پايان استاندار زنجان با اشاره به اینکه هرجا راه رفت توسعه و آبادانی نیز به همراه خواهد بود، گفت: امید است با گزارشات داده شده در رابطه با پروژه هاي راه ،این پروژه سرعت بیشتری به خود گیرد.

وی با بیان اینکه حفظ جان مردم و امنیت مردم برای ما از اولویت بالایی برخوردار است، افزود: باید ورودی های مرکز استان و شهرستان در شان مردم باشد.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه پروژه هاي راه به لحاظ تامین مالی تقویت شده است، تصریح کرد: امید است این پروژه ها با تدبیر اداره کل راه و شهرسازی به سرانجام رسد.

 

 


چاپ | ارسال به دیگران
 معرفي اداره راه و شهرسازی
 مصوبات کمسیون ماده 5 شهر زنجان
 مديريت فني و اجرايي
 مديريت شهرسازي و معماري
 مديريت ساخت و توسعه راه ها
 مدیریت مسکن و ساختمان
 مديريت املاك و حقوقي
 اداره مديريت بحران و پدافند غير عامل
 اداره عمران و بهسازي شهري
 حقوق شهروندی
 فرآيندهاي انجام كار در اداره كل
 فرم ها
 اخبار
 لیست پیشخوان دولت
 ستاد اقامه نماز اداره کل
 عفاف و حجاب
 پايگاه مقاومت بسيج اداره كل
 برقراري ارتباط
 عملكرد دبيرخانه كمسيون ماده 5
 

   نظر سنجي

به نظرشما تاثير رعايت علائم ايمني دركاهش تصادفات چه قدرمي باشد؟
ZanjanRah.ir (c) 2007-2008.    Email: info@ZanjanRah.ir